Co można zbudować z klocków Lego City 2022 i jak je przechowywać

Posted on

Nowoczesne klocki Lego City 2022 już dawno przestały być tylko zabawą dla dzieci. Obecnie jest to zabawka dla wszystkich grup wiekowych, z oddziałami do odgrywania ról, własnymi postaciami i nie tylko. Bawiąc się tymi klockami, dziecko nie tylko rozwija swoje podstawowe umiejętności, ale także uczy się poznawać świat rzeczywisty, tworząc własną metropolię.

Zalety klocków Lego City 2022 dla dzieci:

  • Rozwijają wyobraźnię, drobne zdolności motoryczne, pamięć i myślenie;
  • Nowa wiedza o mieście i wzorach do naśladowania w nim. Na przykład dziecko lepiej poznaje pracę policjanta, karanie przestępców, strażaków i inne postacie z ich rolami;
  • Złożoność, która zmusza gracza do myślenia i odkrywania;
  • Wiele obiektów (helikoptery, pojazdy naziemne, budynki). Gracz uczy się je składać i poznaje budowę prawdziwych obiektów;
  • wszystkie części są wykonane z bezpiecznych materiałów i nie wyrządzą krzywdy Twojemu dziecku.

Poza oczywistymi korzyściami jest to po prostu świetna zabawa dla wszystkich grup wiekowych. Zastanów się, co możesz zbudować z klocków Lego City i jak najlepiej je przechowywać.

Co można zbudować z zestawem Lego?

Obiekty, które można zbudować, zależą od zestawu do zabawy w danej linii. Na przykład w zestawie posterunek policji można zbudować biuro do pracy policji. W zestawie znajdują się także różne pojazdy, które można zbudować na potrzeby opowieści.

W zestawie lego city 2022 ze sklepu Bee można zbudować budynek, sprzęt i pojazdy, które pasują do tematyki pożarniczej. Jest tak wiele zestawów, a każdy z nich ma swoje własne szczegóły, fabułę, postacie i możliwości budowy. Niektóre zestawy sięgają nawet do dziewięciuset części. Z klocków lego można zbudować własną kolekcję klocków i figurek.

Jak przechowywać zestaw klocków lego

Trudno poprzestać na jednym zestawie, ale są one dość duże i po kilku zestawach trzeba je gdzieś przechowywać. Można wybrać dowolny wygodny sposób, kartonowe pudła, plastikowe pojemniki, półki lub szuflady. Producent przewidział jednak miejsce na przechowywanie i stworzył specjalny organizer do wygodniejszego przechowywania.